Pages

Tuesday, 15 January 2013

57 Litewska para

Minęło sporo czasu od tamtego spotkania, dawno tu nie zaglądałam. 
Pewna znajoma koleżanka od zabaw sypialnianych miała koleżankę .... a ta koleżanka była bardzo ciekawa czym jest prawdziwy swing, zabawa z inną parą. Jej pierwsze doświadczeniia byly bardzo hmmmm co tu dużo mówić zakropione alkoholem i generalnie bardzo nieudane. 
Agne poznaliśmy przy okazji jak odbieraliśmy jej przyjaciółkę a nasza koleżankę Neli  (post 23) z koncertu. Obie dziewczyny przyjechały na koncert po którym my zabieraliśmy do nas na nocna zabawe a Agne z inna Litewska parą. Jej zabawa nie była udana jak się  później dowiedzieliśmy. Było za dużo alkoholu i partnerzy byli zbyt skoncentrowani na sobie. Jednym słowem dziewczyna była bardzo zawiedziona. Jej oczekiwania w żaden sposób nie zostały spełnione... cóż róznie w zyciu bywa..
Nam bardzo sie spodobała koleżanka i bardzo ubolewaliśmy nad tym ze zraziła sie do spotkań z parami. Przez kilka miesięcy regularnie kontaktowaliśmy się z Agne na poziomie bardzo koleżeńskim. Zwykle codzienne rozmowy przeplatane żatrami  i fantazjami. Pewnego wieczoru ustaliliśmy datę spotkania.
Sporo czasu minęło od jej pierwszego doświadczenia i jej związek dojrzał na tyle że wspólnie ze swoim chłopakiem Lynasem  bedzie się spotykać z innymi parami.
Na spotkanie z nimi wybraliśmy hotel w połowie drogi między naszym a ich miastem.

A jutro dalsza część historii :)

No comments:

Post a Comment